Wynajem sal

Wynajem pomieszczeń i organizacja wydarzeń

Nawiązując do chlubnej, wielowiekowej tradycji największych i najważniejszych ceremonii dawnej Rzeczypospolitej, Zamek Królewski w Warszawie udostępnia swe wnętrza ekspozycyjne celem organizacji wielu współczesnych wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych. W jego murach odbywają się imprezy oraz spotkania o różnorodnym charakterze: uroczystości państwowe i dyplomatyczne, konferencje naukowe, kongresy międzynarodowe, sympozja, wykłady, koncerty, gale jubileuszowe, promocje, recepcje itp. Wspaniały wystrój sal zamkowych zapewni odpowiednią, wytworną oprawę planowanym przez Państwa przedsięwzięciom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 
Warunki rezerwacji:

W celu dokonania rezerwacji należy skierować pismo do Dyrektora Zamku Królewskiego, prof. Wojciecha Fałkowskiego (Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum, plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa, e-mail: protokol@zamek-krolewski.pl lub fax: +48 22 35 55 127) z prośbą o zgodę na realizację projektu imprezy. Powinno ono zawierać następujące informacje: nazwy wynajmowanych sal, datę, ramowy czas trwania wraz z krótkim opisem charakteru uroczystości, liczbę uczestników, wstępny scenariusz, kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację.

Szczegółowych informacji na temat dostępności terminów oraz warunków organizacji imprez w naszym muzeum udziela Dział Protokołu i Organizacji Wydarzeń. Kontakt>

Propozycje wykorzystania sal

 

NAZWA SALI

COCKTAIL

PRZYJĘCIE BUFETOWE

PRZYJĘCIE ZASIADANE

KONFERENCJA LUB KONCERT

Sala Koncertowa

do 200 osób

do 150 osób

do 80 osób

do 200 osób

Sala
Rady

do 150 osób

do 120 osób

do 80 osób

do 60 osób

Sala
Wielka

do 350 osób

do 350 osób

do 150 osób

do 350 osób

Skarbiec
Wielki

do 350 osób

do 350 osób

do 170 osób

***

Arkady Kubickiego

do 1200 osób

do 1200 osób

do 800 osób

***

***) zależnie od scenariusza uroczystości

Zdjęcia i opisy sal: